Craig Hamilton-Parker - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Peklo na zemi

Co se stane v roce 2018? Prorok, který předpověděl zvolení Donalda Trumpa, odhalil DĚSIVÉ TAJEMSTVÍ!

Chtěli byste znát budoucnost? I v případě, že by vás nečekalo nic pěkného? Podle britského proroka nás v nadcházejícím roce čekají opravdové katastrofy!

Lidstvo (a především vládnoucí elita) vždy vyhledávalo proroky a věštce – každý přece chce vedět, co ho v budoucnosti čeká! Panovníci navíc odjakživa měli pocit, že jejich nadvláda je ohrožená, a tak zkratka toužili po tom, aby mohli znát budoucnost. Svého osobního věštce měl například Alexandr Veliký, Karel IV., Ludvík XIV nebo poslední ruský car Mikuláš II. Spoustu proroků ale žili svůj život v ústraní, nechtěli sloužit žádnému panovníkovi a věštili pro celý svět. K takovým věštcům (nebo li, jak se jim nyní říká, mediím) patří i britský jasnovidec Craig Hamilton-Parker. Má vlastní stránku na youtube.com a psychics.com a každoročně pronese proroctví pro následující rok.

Novopečený prorok a médium britského původu Craig Hamilton-Parker již několik let předpovídá budoucnost pro celý svět. Mezi jeho nejznámější naplněné věštby poslední doby patří zvolení Donalda Trumpa, odstoupení britského premiéra Davida Camerona a teroristické útoky na Paříž a Berlín. Jeho předpovědí pro nadcházející rok jsou rovněž velice zlověstné...

Co nás teda podle něj v roce 2018 čeká? Bude to rok bohatý na události! Podle Craiga Hamiltona-Parkera dojde na americký útok na Severní Koreu a neúspěšný pokus o atentát na amerického prezidenta Donalda Trumpa. Severokorejský vůdce Kim Jong-un nebude mít takové štěstí a útoku neunikne – údajně bude svrhnut vlastním národem. Dalšími katastrofami roku 2018 by se mělo stát potopení válečné americké lodi, teroristický útok na dálnici v USA a je možné, že dojde dokonce na chemické útoky na města jako je Londýn nebo Berlín.

Autor: Iri

Diskuze