Královská rodina a Monopoly - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Zvláštní pravidlo

Britská královská rodina nesmí hrát celosvětově oblíbené Monopoly! Důvod je vážně šílený

Ačkoliv se stolní hry v královské rodině samozřejmě hrát mohou, jedna jediná je pro ně navždy tabu - Monopoly! A má to dost zvláštní důvod.

Monopoly jsou hra, kterou zná na tomto světě nejspíš každý. Patří k těm nejvíce oblíbeným stolním hrám. Proto možná někoho zarazí informace, že právě Monopoly jsou jedinou takovou zábavou, kterou má královská rodina zakázanou.

Historie této hry sahá do celkem dávné minulosti. Tehdy byla oblíbená i právě u členů královské rodiny. Jenže tu si teď Kate, William, jejich děti, nebo Harry ani a Meghan nezahrají. Dokonce ani královna! A důvod je jednoduchý.

Královská rodina se totiž dříve při této hře často hádala. A tak se jednou rozhodlo, že bude ideální snížit riziko hádek na minimum tím, že hru úplně zakážou. Pokud byste tedy chtěli poslat do Británie královně jako dárek Monopoly, vězte, že byste příliš nepochodili. Pokud někdo čekal, že za celým zákazem stojí politika, peníze, nebo jiné závažné téma, pak nikoliv. Jak je vidět, i královská rodina jsou jenom lidé!
 

Autor: bin

Diskuze