Zdroj: APTN
Tak brzy?

Britové jsou u vytržení: Vévodkyně Kate je zase těhotná! tvrdí sázkaři

Obyvatelé Velké Británie šílí. Podle tamních sázkařů není vévodkyně Meghan (37) jediná, kdo čeká dítě. Údajně své těhotenství brzy oznámí i Kate (37). Že by byli po 8 měsících od narozeni prince Louise William se svou chotí opět v očekávání?

10 fotek
Vévodkyni Megha už se pěkně kulatí bříško. Britové pomalu začínají odpočítávat dny do porodu. Podle sázkařů to však nebude jediné dítě, které se v královské rodině narodí. Světem se začala šířit zpráva o tom, že je těhotná i Kate. Sázkové kanceláře na to dokonce vypsaly kurz dva ku jedné.

Mezi obyvateli Velké Británie už se začíná rozmáhat šílenství. Mnoho z nich věří, že Kate v roce 2019 skutečně oznámí své těhotenství. S Williamem už by to bylo jejich čtvrté dítě. Malý Louis se přitom narodil teprve před osmi měsíci.

Jelikož George, Charlotte i nejmladšího Louise od sebe dělí dva roky, je dost nepravděpodobné, že by si Kate s Williamem takto pospíšili. Vévodkyně na nejnovějších snímcích navíc ani nevypadá, že by skrývala těhotenské bříško. A dokonce se neustále objevuje na veřejnosti, což během předchozích těhotenství nedělala. Na počátku všech tří těhotenství se totiž neustále potýkala s velkými nevolnostmi. Pokud by se však sázkaři trefili, bylo by to velké překvapení.

Autor: mk

Diskuze