Britney Spears
Zdroj: Profimedia, Instagram/ britneyspears
Co se stalo?

Britney Spears skončila ve cvokárně! Nechala se tam zavřít kvůli otci

Tohle nikdo nečekal. Britney Spears (37) žila v posledních letech poklidně a psychickými problémy nijak netrpěla. Alespoň veřejnost si to myslela. O to víc překvapila, když se dobrovolně nechala zavřít na psychiatrii. Proč tak učinila?

Britney Spears v minulosti nebyla příliš vyrovnaná. Psychickými problémy trpěla už od roku 2007, kdy si oholila hlavu a přišla o děti. Zpěvačka byla následně zbavena svéprávnosti a jejím opatrovníkem se stal její otec Jamie, který nyní trpí velmi vážným onemocněním tlustého střeva.

Britney to pochopitelně trápí. Poslední měsíce se na sociálních sítích neozývala a dokonce zrušila plánované koncerty v Las Vegas. Přesto nikdo nepředvídal, že se zpěvačka nechá zavřít do psychiatrické léčebny.

O svém trápení se svěřila na Instagramu. “Ani nevím, kde začít. Je to pro mě těžké," píše. “Před pár měsíci byl můj otec hospitalizován a téměř zemřel. Všichni jsme šťastní, že přežil. Rodina musí být vždy na prvním místě,” připomíná to fanouškům Britney.

O tom, že by se měla Britney nechat zavřít na psychiatrii, informoval portál TMZ.com. Její přítel Sam Asghari se na sociálních sítích vyjádřil následovně. “Není to znak slabosti. Naopak, je to známka velké síly, lidi by se tím měli inspirovat. Alespoň já to tak mám," podporuje svoji přítelkyni.

Fanoušci přejí ikoně devadesátek, aby se brzy dala dohromady.

Autor: Han

Diskuze