Princezna Beatrice se zasnoubila
Zdroj: The Royal Family
Princezna Beatrice se zasnoubila
Prásk.tv

Británii čeká další královská svatba, princezna Beatrice se zasnoubila

Velká Británie se může těšit a připravovat na další královskou veselku! Britská královská rodina totiž ve čtvrtek na sociálních sítích oznámila, že se princezna Beatrice zasnoubila!

"Vévoda a vévodkyně z Yorku s velkým potěšením oznamují zasnoubení princezny Beatrice s panem Edoardem Mapellim Mozzim," uvedla královská rodina na svém oficiálním facebookovém profilu kolem čtvrtečního poledne.

 

Beatrice a Edoardo se zasnoubili nedávno při návštěvě Itálie. Královská rodina zároveň uveřejnila dvě fotografie, které na tomto výletě pořídila Beatricina sestra, princezna Evženie. 

 

 

Samotná svatba se má odehrát příští rok, datum ani místo zatím oznámeny nebyly s tím, že veřejnost se další detaily včas dozví. "Jsme nesmírně šťastní, že se s vámi můžeme podělit o zprávu o našem nedávném zasnoubení. Oba jsme vzrušení, že se společně vydáváme na toto dobrodružství našch životů a už se nemůžeme dočkat, až se vezmeme," nechal se slyšet šťastný pár.

 

 

Princezna Beatrice je dcerou prince Andrewa a vnučkou královny Alžběty II. Je devátá v pořadí na britský trůn, následovaná už zmíněnou Evženií. Ta se vdávala loni na podzim.

 

Stopuje milence: žádosti o ruku očima tajného fotografa
Tipni si, jak „dlouhé“ bylo nejkratší manželství celebrit

Autor: pez TN.cz

Diskuze