Potápěč
Zdroj: Thinkstockphotos
To je hnus!

Brit se potápěl na Bali: ZÁBĚRY, které natočil v oceánu, šokovaly tisíce lidí na internetu!

Britský potápěč, který žije na Bali, se potápěl v oblíbené potápěčské lokalitě s kamerou. Záběry, které pořídil, šokovaly nejen jeho, ale i mnoho lidí na internetu.

Brit Rich Horner je potápěč, který žije na Bali. Dne 3. března se šel potápět v oblíbené potápěčské lokalitě Manta Point u břehu ostrova Nusa Penida v souostroví Bali. Oceánské proudy ho zatáhly do oblasti plné medúz, planktonu, listů a větví.

Kromě toho se proudem valila i obrovská hromada plastu! Horner celé své potápění natáčel a video následně zveřejnil. Záběry natočené pod hladinou oceánu, které zachycují obrovské množství odpadu, jsou šokující!

"Plastové sáčky, láhve, sklenice, vědra, brčka, košíky, plastové tašky, ještě více plastových tašek, plast, plast, samý plast, který proudy odnášejí dále do Indického oceánu!" napsal v komentáři u videa, které zveřejnit na internet.

Podle odhadů odborníků množství plastového odpadu v moři do roku 2050 bude větší než množství ryb. Podívejte se na šokující záběry z moře, které Rich Horner natočil.

Autor: mk

Diskuze