Dvojčata - ilustrační
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Karma zdarma

Bratři se vydávali jeden za druhého a klamali ženy! Takhle se jim to vymstilo

Tak dlouho bratři klamali ženy, až se jim to vymstilo! Protože jsou dvojčata, mnoho žen, které je teprve poznalo, nedokázalo rozlišit, že na druhou schůzku nepřišel stejný muž. Tenhle plán se ale bratrům nevyplatil...

Brazilská dvojčata se snažila vyspat s co nejvíce ženami, proto se o ně dělila. Milenky kvůli tomu, jak si byli bratři podobní, často nedokázaly poznat, že na další dostaveníčko nepřišel původní muž, ale jeho biologická kopie.

 

Fernandovi a Fabriciovi by to možná procházelo celý život, pokud by jedna z milenek neotěhotněla. Ani jeden z nich se nechtěl přihlásit k otcovství, a tak se žena rozhodla oba zažalovat. Píše o tom portál Daily Mirror.

 

Soud nemohl nařídit test otcovství, protože DNA bratrů je tak podobné, že nebylo ani tak možno určit, kdo je otcem. Soudce nakonec rozhodl, že do rodného listu dívenky, které je dnes osm let, budou zapsáni oba. Oba navíc musí platit výživné.

 

Dívčina matka tak bude na alimentech dostávat dvakrát více peněz než jiné samoživitelky. Podle soudce je to ale správně, protože jí muži odpírají právo na to znát svého biologického otce.

Autor: epa

Diskuze