Bratr vévodkyně Kate se zasnoubil
Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
prásk.tv

Bratr Kate už není volný! O ruku požádal sympatickou Francouzku

Další sourozenec vévodkyně Kate z Cambridge do toho praští. Její mladší bratr James požádal v sobotu o ruku přítelkyni Alizee Thevenetovou. A bylo to velmi romantické. Zasnoubení se odehrálo v oblíbeném britském pohoří, kam ročně zavítají tisíce turistů.

Nejmladší ze sourozenců Middletonových, James William Middleton (32), se po roce chození rozhodl zasnoubit se svou přítelkyní Alizee Thevenetovou (29). Francouzská finanční analytička si získala jeho srdce právě před rokem a od té doby tvoří dokonalý pár.

 

6 fotek

 

O ruku měl James blondýnku požádat v Jezerní oblasti. Úchvatné pohoří na severozápadě Anglie leží v hrabství Cumbria. Do oblasti každoročně zavítá řada turistů. Podle fotografie, kterou Middleton zveřejnil na svém instagramu, páru vyšlo také počasí. A oba vypadali spokojeně.

 

"Řekla ano," napsal James v příspěvku. "Naše tajemství je venku a nemůžeme být šťastnější, když s vámi sdílíme tuto novinu," dodal. James a Alizee spolu vychovávají dohromady pět psů: Ellu, Inku, Lunu, Mabel a Zulu, informoval deník Hello!. 

 

Zatím není jasné, kdy se bude svatba konat. Zúčastnit by se jí ale mohla vévodkyně z Cambridge se svým manželem, princem Williamem. Oba se totiž v roce 2017 objevili na svatbě její starší sestry Pippy.

 

Takovouhle ŽÁDOST O RUKU chce zažít každá žena! I vy byste řekla ANO
Nejromantičtější žádosti o ruku, které tě dojmou k slzám! VIDEO

Autor: reg

Diskuze