Rodinka navždy pohromadě

Braňo Holiček z Ordinace ukázal nové tetování: Návrh kreslil jeho pětiletý syn! FOTO

Syn českého herce a režiséra Braňa Holička (33) z Ordinace v růžové zahradě 2 nakreslil rodinný portrét. A jemu jako pyšnému otci se nejspíš tak zalíbil, že si ho nechal navždy zvěčnit! Novým tetováním se pak pochlubil na svém profilu.

11 fotek
Braňo Holiček alias doktor Tomáš Zajíc z Ordinace v růžové zahradě 2 je zase zpátky ve hře! A tak se fanouškům seriálu splnil sen o velkém návratu největšího záporáka seriálu.

V roli doktora Zajíce, který tragicky přišel o partnerku Stelu, zůstal sám na výchovu dítěte. Ve skutečnosti, jak jistě mnozí fanoušci dobře ví, má herec poměrně početnou rodinku. S manželkou Vendulou vychovává tříletá dvojčata Žofinku a Dorotku a pětiletého syna Huga. A právě Hugo se podílel na onom novém tetování, které už navždy bude zdobit hercovu ruku.

Braňo se na sociální síti pochlubil, že si na předloktí nechal vytetovat rodinný portrét. Na první pohled ale asi každého zarazí jeho ztvárnění. Jak je vidět, tenhle návrh není prací zkušeného tatéra, ale jak sám herec v příspěvku přiznal, obrázek namaloval právě jeho syn Hugo! „Rodinný portrét, artist: Hugo... Včera namaloval, dneska vytetoval,“ napsal Braňo k fotce s tím, že tetování si samozřejmě nechal už udělat v profesionálním tetovacím salonu. A vy se tak teď můžete v galerii podívat, jak to dopadlo!
 

Autor: bin

Diskuze