Braňo Holiček
Zdroj: isifa.com
Zpověď

Braňo Holiček režíruje v divadle: Manželku ale neobsazuji. Proč?

Hostem středeční talk show Na baru na NOVA Plus byl herec Braňo Holiček. Vypadá jako „mlaďoch“, pravdou ale je, že je ženatý, má ročního syna a letos oslaví třicítku.

5 fotek

Kromě hraní v Ordinaci v růžové zahradě 2 mu nejvíc času zabere jeho druhá profesní láska – divadelní režie. Jeho manželka, Vendula Holičková, je herečka, se kterou se seznámil právě při režírování jedné z her.

Své zasnoubení ale před kolegy nejdříve tajili, aby nepřišli do řečí. „Manželku do svých her neobsazuju, i když je mi to líto, protože je moc dobrá herečka, ale to prostředí je v tomhle nemilosrdné,“ přiznal Braňo.

Jeho první filmová role mu ale přinesla hodně nepříjemností a zájem, o který by nikdo nestál. Stal se totiž doslova terčem pedofilů.

Někteří se na něj až chorobně upnuli, psali mu smsky a sledovali ho. „Nikdo mi nikdy neublížil, nikdo mě nikdy neosahával, ale zažil jsem něco jako stalking. Pedofilové si dávali moje fotky na svoje weby a psali pod ně různé komentáře. Zjistili si, kde bydlím, a jezdili za mnou až do Prahy. Bylo to nepříjemný,“ svěřil se Braňo v talkshow Na baru. Celý rozhovor najdete zde.

Autor: mivr

Diskuze