Brad Pitt se svými syny
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Brad Pitt se nevídá s nejstarším synem! Maddox ho odmítá jako tátu

Slavný hollywoodský herec Brad Pitt měl se svou bývalou ženou Angelinou Jolie šest dětí. Nejstarší z nich je osmnáctiletý Maddox. Ten si prý ale s Pittem nikdy nerozuměl a nepovažuje se za jeho syna. Dokonce se ani nevídají. Lepší vztah má se svou maminkou Angelinou, která velmi těžce nesla jeho odchod na univerzitu do Jižní Koreje.

Manželství Brada Pitta a Angeliny Jolie moc dlouho nevydrželo. Vzali se v roce 2014 a o dva roky později herečka požádala o rozvod. Ten byl ukončený až v letošním roce. Společně se po celou dobu jejich vztahu starali o šest dětí: Maddoxe (18), Paxe (15), Zaharu (14), Shiloha (13), Vivienne a Knoxe (11).

 

6 fotek

 

Nejstaršího syna Maddoxe herečka adoptovala v roce 2002 v Kambodži. A právě ten před nedávnem novinářům prozradil, že s Pittem nemá skoro žádný vztah, uvedl Dailymail. Situace se mezi nimi měla zhoršit v roce 2016, kdy se Maddox se svým otcem pohádal během cesty letadlem. Herec měl svého syna prý i uhodit.

 

Letos v srpnu začal Maddox studovat na univerzitě v Jižní Koreji. Na jeho cestu ho vyprovodila pouze Angelina. Brad Pitt se neobjevil a nejspíš svého syna ani nepřijede navštívit. "Nic o tom nevím, nebo jestli k tomu dojde," řekl Maddox novinářům.

 

Na otázku, zda je mezi nimi konec, odpověděl stručně. "Co se stane, stane se," dodal. Podle blízkého zdroje rodiny se svým otcem vztahy přerušil už po incidentu v letadle. "Maddox se ve skutečnosti nevidí jako Bradův syn," prozradil zdroj.

 

Když má dítě dva tatínky aneb Život s vlastním i nevlastním otcem
Čtyři věci, které byste nikdy neměli říkat dospívajícímu chlapci

Autor: reg

Diskuze