Olga Lounová
Zdroj: Filip Matušinský
Bolestivý koncert

Boule a odřeniny: Olgu Lounovou zbili a okradli!

Nemá své telefony, nemá doklady a teď řeší, jak se vrátit zpět domů. Zpěvačku Olgu Lounovou (33) mohl však výlet na koncert Beyoncé stát ještě mnohem víc...

Měl to být zážitek na celý život. Společné koncerty manželů Beyoncé Knowles a rappera Jay Z (44) bývají za mořem vyprodané k prasknutí. Olga Lounová si také zážitek odveze, i když úplně jiný, než očekávala.

"Pro všechny mé přátele. Skupina černošek mě včera okradla a zbila. Bylo to po koncertě Beyonce. Nemám telefon, najdete mě jen na Facebooku. Pište mi zprávy. Jsem v pořádku, mám jen pár boulí a odřenin," napsala Lounová na svůj facebookový profil v angličtině.

A přidala také zprávu v českém jazyce: "Zbitá a okradená. Tak takhle jsem dopadla po nejEmotivnějším koncertu jaký jsem kdy viděla. Koncert Beyoncé a JAY Z. Dva protichůdné zážitky najednou. Zbyla mi jenom boule na hlavě a pocit bezmoci. Oba svoje telefony ještě vidím na ICloudu, ale místní policie nemůže prý nic, když se nejedná o život. A všichni už tady spí, protože je tu půl třetí ráno. Snad mi ambasáda vystaví pas tak abych stihla koncert v Poličce, jestli neumřu hlady, protože karta je už taky zablokovaná. Musím ale říct, že mi tu hodně lidí pomohla."

Přejeme zpěvačce, aby se dostala zpátky do České republiky v pořádku.

Autor: pul

Diskuze