Kdo je to?
Zdroj: Facebook Alena Šeredová
s chutí do extravagance

Boty s bodly: Poznáte českou modelku žijící v zahraničí, která se takhle vyšňořila?

Touto fotkou se pochlubila jedna slavná Češka, žijící už mnoho let za hranicemi naší země, dokonce v kolébce světové módy. Je matkou dvou synů a manželkou milionového fotbalisty. Poznáte, kdo se takhle vymódil na cestu ke kadeřníkovi?

Kdo jiný by měl mít cit pro módu než modelky? A tahle rozhodně nehodlala nic podcenit. Lesklé, latexové a navíc lakované botky do špičky si na nohy obula Alena Šeredová. A to ještě není všechno. Při detailním pohledu je vidět, že lodičky jsou navíc okované špičatými bodly po obvodu.

A to se Šeredová vydala jen ke svému kadeřníkovi. Manželka italského brankáře Gigiho Buffona na sebe zkrátka nepřestává dbát. Pro svého "boha v bráně" prostě hodlá být neustále pekelně atraktivní a přitažlivá. V obnošených teplácích tak Alena k vidění v italských ulicích zkrátka není.

Matka pětiletého Louise Thomase a tříletého Davida Lee je zkrátka kočka. Možná proto mezi ní a jejím manželem pořád propuká vášeň jako na začátku. Takhle jí dali průchod na loňské dovolené. O fotku se Šeredová rovněž nezapomněla podělit.

 

Autor: kisa

Diskuze