Eliška Rusková
Zdroj: TV Nova
Mladá láska

Borkovec má smůlu! Finalistka SuperStar Eliška Rusková má teď fešného svalovce! FOTO

13. 7. 2018

Letos se románky v SuperStar točily hlavně kolem finalisty Petra Borkovce (18). O tom se říkalo, že má jakési "techtle mechtle" s o mnoho let starší porotkyní Katarínou Knechtovou a později, že touží po teprve patnáctileté Elišce Ruskové.

12 fotek
Teď to vypadá, že s Eliškou má Petr smůlu. ta totiž nedávno na sociální síti zveřejnila fotografii s mladým namakaným fešákem s k ní připojila zamilovaný komentář: "Mám se radši, když jsem s tebou." Nezapomněla připojit ani srdíčka.

Na fotografii označila jistého Tobiáše. Ten nezůstal pozadu a na Instagramu zveřejnil hned dvě fotky s Eliškou. Na jedné finalistku SuperStar objímá a píše: "Velké srdce. Jedině ty!" U druhé se spolu smějí do objektivu a k té napsal: "Právě teď! Nic víc není." Vždy nezapomene připojit obrázky růží.

Server eXtra.cz finalistu SuperStar Elišku kontaktoval. Vztah nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Jen řekla: „Je mi 15 a chtěla bych mít nějaké soukromí. Až vám budu chtít něco sdělit, ráda to udělám.“ Fotky a zamilované texty u nich však vypovídají za vše.

Autor: mk

Diskuze