Petr Borkovec
Zdroj: Instagram, Petr Borkovec
prásk.tv

Borkovec řádil na mejdanu! Alkohol, rvačka a chybějící peníze v kase

Zpěvák Petr Borkovec přehnal mejdan, opil se a měl se snažit odejít z jednoho pražského podniku bez zaplacení. Podle deníku Blesk pak na místo personál přivolal i policii. Ve stejný den měl přijít i o svou manažerku Venetii Garaiovou.

Talentovaný zpěvák Petr Borkovec prožívá v posledních dnech těžké časy. Nejen, že skončil v psychiatrické léčebně, ale také v rukou policie. V úterý 15. července vyrazil s dalším mladíkem na party do jednoho sportovního baru na Praze 5. Tam pak popíjel i s ostatními lidmi a měl se vychloubat, že byl v Superstar. Poté chtěl podle deníku Blesk utéct bez placení.

 

"Přišel k nám do baru s klukem, kterého poznal v jiném podniku. Zval ho na drinky a vše si nechal psát na účet. Zpíval tu a chlubil se vystupováním v SuperStar," popsala situaci Blesku provozní.

 

Během placení Borkovec personálu řekl, že u sebe nemá peníze a musí za svou manažerkou. "No a pak prostě utekl. Propil celkem přibližně tisíc korun a později jsme zjistili, že nám ukradl z tržby dalších pět tisíc a drobné," dodala provozní. 

 

9 fotek

 

Druhý den ho našli v jiném baru, kde se měl pohádat a poprat s mladíkem, se kterým předtím popíjel. Na místo pak přivovali zaměstnanci policii.

 

"Hlídka zkontrolovala trojici hlučných mladíků a u toho, který se měl údajně dopustit krádeže, naměřila tři promile alkoholu. Mladík zůstává nadále v šetření a s policií spolupracuje," řekl deníku mluvčí policie Jan Daněk.

 

V úterý měl také Borkovec přijít o svou manažerku Venetii Garaiovou. Kvůli čemu se rozhodli ukončit spolupráci, není známé. 

Autor: reg

Diskuze