Petr Borkovec
Zdroj: Instagram, Petr Borkovec
prásk.tv

Borkovec je kvůli Knechtové na dně! Ona nám hrozí i soudem, tvrdí matka

Zpěvák Petr Borkovec (18) žije rušný život. Nejdřív se léčil na psychiatrické léčebně, poté skončil i na záchytce. V polovině července měl také utéct bez zaplacení z jednoho pražského podniku. Zpěvákovo chování je podle jeho maminky důsledkem vztahu se zpěvačkou Katarínou Knechtovou. Ta prý také může za to, že Borkovec nedodělal školu. A dokonce jim zpěvačka vyhrožuje právníkem.

Talentovaný zpěvák Petr Borkovec je v poslední době známý především kvůli jeho problémům s alkoholem, výtržnictví nebo léčení na psychiatrické léčebně. O něm Borkovec informoval na svém instagramu. "Já bych to řekla takto, nedokončil léčbu. Já nevím, co dál. Modlím se," řekla pro deník Topky.sk Jana, maminka Petra Borkovce.

 

Podle ní za jeho momentální chování může hlavně rozchod se zpěvačkou Katarínou Knechtovou. Ta se už o Borkovce prý nezajímá. "Ona nepomůže, slízala smetanu a teď to tak nechala. To ví, že by mu pomohlo, kdyby se zajímala…Jemu se teď nedaří dobře, jsem z toho velmi smutná," doplnila nešťastná maminka.

 

Borkovec měl také kvůli Knechtové skončit se školou. To paní Janu velmi mrzí. "On kvůli ní nedokončil školu. Ona si pro něho jezdila do Jablunkova, brala ho do auta, na hotel. Dostal se díky ní do problémů a teď se distancuje. Jsem z toho smutná, jelikož jsem matka. Ona matka není, neví, jaké to je," vysvětlila paní Jana deníku.
 

9 fotek

 

Když se o jejich vztahu maminka dozvěděla, kontaktovala zpěvačku. Ta jí však na zprávy neodpovídala. Rozhodla se proto obrátit na její rodiče. V dopisech je prosila, aby své dceři domluvili. Když ani to nepomohlo, opět napsala zpěvačce. "Ona mi doporučila psychiatrickou léčbu," svěřila se maminka.

 

Chování svého adoptovaného syna neospravedlňuje. Přála si ale, aby Knechtová, která je o několik let starší, měla rozum. "Já jí ubližovat nechci, ale nám ublížila. Celé rodině. Děti byly smutné z toho, co se děje. Nepřeji to nikomu. Přeji si jen, aby se z toho dostal," dodala smutně paní Jana.

 

Dokonce začala zpěvačka rodině vyhrožovat soudem. "Včera mi volala právnička paní Knechtové. Ať se od všeho distancuji, nebo se střetneme před soudem. A já se bojím, když mi takhle vyhrožuje, mám děti. Volala mi, že něco vyšlo a že mě bude žalovat, když se budu vyjadřovat. Překvapilo mě, že mi vyhrožuje právničkou," řekla maminka šokovaně. Také dodala, že se raději k dalším věcem vyjadřovat už nebude.

 

Jaký je váš osobní talent? Díky našim tipům ho objevíte!
Rozchod! Takhle dávají muži kopačky

Autor: reg

Diskuze