Co se dělo, než se sporťák zranil?

Borhyová o zranění přítele: Měla jsem tušení a říkala jsem mu, ať nehraje!

Moderátor Sportovních novin Michal Hrdlička (24) se při fotbalovém utkání nebezpečně zranil. V bolestech ho odvážela sanitka. Teď se pohybuje o berlích a je odkázán na pomoc své partnerky Lucie Borhyové (35).

Michal Hrdlička sice skončil s profesionálním fotbalem, i tak je ale stále v kádru Libuše a hraje pražský fotbalový přebor. Při posledním zápase ale nešťastně upadl a poranil si koleno. Jak se nám podařilo zjistit, jeho parnerka Lucie Borhyová už téhož rána měla nepříjemné tušení.

"Říkala jsem mu, ať raději nehraje. Měla jsem takové divné tušení. Navíc venku pršelo a bylo mokro," prozradila parnerka Hrdličky Lucka Borhyová.

Michala musela z trávníku odvážet sanitka, v té chvíli prožíval asi nepředstavitelnou bolest. Přetrhaly se mu totiž vazy okolo čéšky a moderátor se tak absolutně nemohl hýbat.

Lékař mu teď doporočil klid na dobu šesti týdnů, poté se začne s rekonvalescencí. Hrdlička se ale stále nepřestává obávat hrozby operace. Není to totiž poprvé, co se takto nepříjemně zranil.

"Už to není poprvé, mám to podeváté nebo podesáté to zranění toho kolene, těch vazů křížových, tak mě to provází. Bude mi pětadvacet za měsíc. Nejdřív mě to zabrzdilo v té profesionální kariéře, teď když to chce člověk hrát aspoň pro zábavu, tak to člověku stejně přináší tyhle bolesti," svěřil své pocity Hrdlička v magazínu Prásk!.

Největší oporu nachází u své rodiny a hlavně partnerky Lucie. Ta se o něj pečlivě stará, pečuje o něj a pomáhá mu. "Snažím se být co nejdříve doma. Michalovi převazuji nohu a různě podkládám, navíc mu pomáhám vstát. To ho hodně bolí.  Syn je navíc také nemocný, tak mám doma marody dva. Hned po zprávách jezdím domu se o ně starat," svěřila se Lucka Borhyová.

Autor: bar

Diskuze