Shannen Doherty - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Držíme palce!

BOLESTNÉ FOTO: Shannen Doherty nastoupila na radioterapii! Svůj boj s rakovinou sdílí s fanoušky

Americká herečka Shannen Doherty (45), která se do povědomí fanoušků dostala především díky roli Brendy Walschové v seriálu Beverly Hills 90210, i nadále statečně bojuje se zákeřnou rakovinou! Je tomu už rok, co s léčbou začala. A jak pokračuje?

7 fotek
Americká herečka Shannen Doherty se na internetu svěřila se svým strachem z další léčby. Po chemoterapii nyní nastoupila radioterapii a svůj boj s rakovinou dokumentuje na sociální síti. Rakovina jí byla diagnostikována v prsu minulý rok. Od té doby se rozšířila do lymfatických uzlin a do ostatních částí těla.

Pro Doherty je podpora fanoušků velmi důležitá, a proto jí nevadí ukazovat se na sociálních sítích i v těchto těžkých dobách. Palce jí drží jak herečtí kolegové, tak i tisíce fanoušků. Dříve byla známá tím, že se rozhádala, s kým mohla. Dostala za to i výpověď v několika seriálech. Nemoc ji ale změnila a nyní je velmi pokorná a vděčná za každé milé slovo.

„Cítím, že to zvládnu,“ vzkázala nedávno fanouškům Doherty. Držíme tedy herečce palce, ať svůj těžký boj nevzdává a ať to vše nakonec dobře dopadne.

Autor:

Diskuze