Ally Parker - 1
Zdroj: facebook.com
Smutné

Bolestivá realita: Dívence (5) zbývá pár dní života! Fotografie s jejím dědou vás dojme k slzám

Žena prožívá nejhorší chvíle života. Před očima jí umírá otec i pětiletá dcerka. na facebook sdílela dojemnou fotografii, která u srdce chytila mnoho lidí.

6 fotek
Ally Parker z Floridy ve svém životě prožívá hotové peklo. Její pětiletá dcerka umírá. Bojuje s agresivní rakovinou mozku. Ally na facebook zveřejnila foto své nemocné dcerky a svého otce.

Podle Daily Mailu malé dívence zbývá už jen pár týdnů života. Ally je smutná, plná bolesti a smutku. Její otec se svíjí bolestmi a sedí u lůžka její malé. Oba dva jsou na tom velmi zle. Pro Ally jsou to nejtěžší časy v životě. Allyin otec Sean Parker má diagnostikované vážné neurologické onemocnění.

Fotografie, kterou Ally sdílela, se dotkal tisíců lidí. Napsala k ní: "Toto jsou dva nejsilnější lidé, které znám. Minulý rok pro nás byl extrémně těžký, ale neumím vysvětlit, jak náročný bude tento. Za pár dní budu muset pohřbít toto krásné děvčátko. Za několik měsíců, možná týdnů, budu muset pohřbít svého otce. Oba moji hrdinové odejdou ve stejném roce ... Jak se nám to mohlo stát? Co jsme udělali, že si toto zasloužíme? Proč nás musí opustit? Odmítám věřit, že pro to existuje důvod. Tento svět je strašné místo."

Autor: mk

Diskuze