Líbací kamera - 1
Zdroj: Twitter
To si ještě odskáče

Na slovenského fanouška během zápasu zaostřila líbací kamera! Jeho reakce proslavila Slováky po celém světě

Slovenský hokejový fanoušek byl (nejspíš) s přítelkyní na zápase. Když se pár dostal do hledáčku známé líbací kamery, vyřešil to Slovák skutečně neotřele.

Víte co je „líbací kamera“? Je to překlad legendární Kiss cam, která hledá zamilované páry v publiku, a ty pak mají povinnost políbit se. Je to způsob, který má diváky zabavit během čekání o reklamních pauzách. Pokud odmítnete souseda na kameře políbit, tak je možné, že na vás brzy přiletí kelímek, nebo vás ze zápasu „vybučí“.

To nebyl případ tohoto vtipálka. Ten sice dívku nepolíbil, ale s kritikou se rozhodně nesetkal. Slovenského fanouška zabrala kamera vedle krásné tmavovlásky během hokejového zápasu. Ta ale měla příliš starostí s tím, aby si udělala dokonalé selfie a tak musel najít náhradní variantu. Rozhodl se pro svojí pravou lásku, kterou je pivo!

Mladík nejdřív kelímek políbil, aby splnil líbací povinnost, a pak se do něj pustil. Tisíce lidí sledovalo, jak do sebe lije celý kelímek na ex! O fanoušky neměl nouzi. Na stadiónu šel slyšet nadšený řev a smích. Mladá žena proti tomu nemohla říct ani půl slova, protože si do té doby chlapce pořádně nevšímala. Slovák dokončil svůj výkon zdviženou paží a stal se hrdinou zápasu!

Autor: Beat

Diskuze