Rolf Hoppe - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Držíme palce!

BOJ O ŽIVOT: Král z Tří oříšků pro Popelku je na tom zdravotně špatně! Držte palce, řekla dcera

Německý herec Rolf Hoppe (86) je u nás známý především z pohádky Tři oříšky pro Popelku, kde si zahrál krále. Nyní je na tom zdravotně hodně špatně...

7 fotek
Královský pár si v nejoblíbenější české pohádce Tři oříšky pro Popelku zahráli němečtí herci Rolf Hoppe a Karin Lesch. Rolf Hoppe si Karin dokonce vybral sám, aby s ním v pohádce hrála jeho manželku.

Rolf Hoppe měl být nyní jednou z hlavních hvězd 1. mezinárodního festivalu filmových pohádek, který se koná ve městě Annaberg Bucholtz a právě teď probíhá. Herec se ale bohužel nakonec nemohl zúčastnit ze zdravotních důvodů. Je totiž vážně nemocný.

Přestože je na tom se zdravím špatně, chtěl se herec přeci jen na festival podívat. Jenže se mu přitížilo a musí ležet. Prý by to nezvládl. „Telefonovali jsme si. Říkal, že leží, ale že se pokusí přijet,“ řekl Blesku.cz prezident festivalu Filip Albrecht ještě předtím, než se herec definitivně omluvil. „Tatínkovi vážně není dobře a převoz sem z Drážďan by pro něj byl velmi náročný. Držte mu palce, bojuje,“ řekla Blesku.cz jeho dcera Josephine Hoppe.

Autor: niž

Diskuze