Bohuš Matuš s přítelkyní
Zdroj: facebook, Bohuš Matuš
Prásk.tv

Bohuš Matuš (45) vyrazil na dovču! Kromě Lucinky (16) i s další ženou!

Věkový rozdíl není překážkou. Alespoň ne pro Bohuše Matuše (45) a jeho Lucinku (16), se kterou už půl roku bydlí. Lásku k ní už nijak netají a bez ostychu ji vyvezl na dovolenou. Garde jim dělala jeho manažerka Majka, a tak byl zpěvák obklopen ženami z obou stran. Prásku se rozpovídal o tom, jaké to vlastně bylo.

10 fotek
„Byl jsem na dovolené v italském Caorle s Lucinkou a se svojí manažerkou Majkou. Bylo to na devět dní. Bydleli jsme spolu v apartmánu. Majka nám vařila. Chodili jsme po výletech, po lunaparcích, po akvaparcích a bavili jsme se,“ promluvil Matuš o snové dovolené.

Zpočátku svoji lásku k šestnáctileté Lucince tajil, ale teď už nedělá cavyky a razí heslo – s pravdou ven. „S Lucinkou jsme spolu. Všechno je v pořádku a bydlíme spolu půl roku,“ prozradil zpěvák. Doma se prý vůbec nehádají. „Lucinka je bezkonfliktní, úžasně vychovaná dívka. Celkem jsme spolu rok a tři měsíce,“ doplňuje Matuš a vrací se v mysli k dovolené. Není to poprvé, co si jel odpočinout s Lucinkou a se svojí manažerkou dohromady.

„My jezdíme takhle všichni tři. Bydleli jsme všichni společně. Já jsem dělal mořské plody, Majka dělala českou kuchyni. Lucinka vařila. Vařila ale jen jednou. My jsme spíš chtěli, aby si odpočinula,“ projevil až otcovskou starost Matuš, který Lucinku zahrnuje do některých svých vystoupení.

„My spolu občas zpíváme písničku Tak abyste to věděla. Když se Lucinka cítí, tak zazpívá. V rodinném kruhu je to pro ni snesitelnější,“ prozrazuje zpěvák, který má s Lucinkou plány do budoucna. Chtějí jet s přítelkyní do Budapešti, kde má jeho láska příbuzné. „A je tam také dobrý lunapark,“ ukončuje povídání Matuš.

Podívejte se, jak spolu Bohuš Matuš a Lucinka zpívají 

 

Autor: Han

Diskuze