Helen Rich - 2
Zdroj: Twitter
Srdce ze zlata (a nejen to)

Opuštěný pes z útulku se dostal na palubu letadla: Budete překvapeni, jak se mu to povedlo!

Doslova pohádkový příběh zažila postarší fenka labradora Lady, která dvakrát skončila v útulku. Z něj se ale dostala rovnou na palubu letadla, kde měla svoji místenku. Jak se nechtěný pejsek dostal do takové neobvyklé situace? Tomu se ani nechce věřit.

4 fotky
Ne každý čtyřnohý miláček má štěstí na svého páníčka a na domov. Smutný pejsek pak končí v útulku a může doufat v zázrak v podobě nového a milujícího majitele. Takové štěstí v neštěstí měla starší fenka Lady, jenž se jí podařilo až na potřetí nalézt příbytek snů u Helen Rich, dědičky imperia světoznámých žvýkaček.

Helen Rich kromě ohromného bohatství, honosného sídla o rozloze 4 572 metrů čtverčních, má také velké srdce a je velkou milovnicí zvířat. Jen na její farmě je okolo 300 zvířat na ploše 130 akrů (cca 526 tisíc metrů čtverečních). Takže když se dozvěděla o pohnutém osudu fenky, neváhala a poslala pro ní soukromé letadalo s personálem z Floridy do Arkansasu, kde byla v útulku.

„Už třikrát byla vrácena, potřebovala konečně domov, a ne do zítřka, ne na týden. Napořád," komentovala dědička své rozhodnutí, proč jí nebyl osud chlupaté starší dámy lhostejný. Je pro ni důležité, aby všechy její zvířata měla nejen šťastný život, ale i důstojné dožití. A Lady se podle všeho skvěle aklimatizovala a v prostředí plném zvířátek se jí daří skvěle. A svůj vděk také prokazuje, že téměř všude chodí se svou milující paničkou.

Jak se vám líbí tento pohádkový příběh?

Autor: ham

Diskuze