Bohumil Klepl
Zdroj: Korzo
Bohumil Klepl

Bob Klepl po bouračce na skútru tvrdil, že má jen pohmožděný hrudník: Tajil ošklivá zranění!

Oblíbený herec Bob Klepl (60) skončil v nemocnici poté, co na skútru naboural do autobusu. Nehoda se stala v první polovině července. Vypadalo to, že se bavič obešel bez vážných zranění. Nyní se ale ukázal opak!

4 fotky
V sobotu 14. července večer se ve směru na Prahu 9, zhruba dva kilometry za Barrandovským mostem, stala dopravní nehoda. Herec Bob Klepl zde narazil skútrem do autobusu a následně byl převezen do nemocnice.

„Před 13. hodinou jsme přijali oznámení o střetu motocyklu s autobusem. Zraněným byl 60letý muž, který utrpěl poranění hrudníku, byl ale při vědomí. Převezli jsme ho do nemocnice na pražských Vinohradech," řekla TN.cz Jana Poštová, mluvčí pražské záchranky.

Podle všeho nebylo hercovo zranění nikterak vážné. „Jsem v pořádku. Už jsem doma. Bylo to jen pohmoždění hrudníku, ale bylo nutné vyloučit jakákoliv vnitřní zranění,“ potvrdil tehdy herec serveru Blesk.cz den po nehodě.

Nyní se však ukázalo, že vše bylo jinak. Herec tajil ošklivá zranění. „Bobík je strašně statečnej a chce hrát. Nechce ležet doma. Zlomil si žebra a propíchl plíci ,“ prozradil režisér Patrik Hertl v Top Star Magazínu.

Autor: mk

Diskuze