Orlando Bloom a Cara Delevingne
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Bloom překvapil fanoušky žhavou scénou! Objevil se v ní úplně nahý

Herec Orlando Bloom se v novém seriálu Carnival Row objevil nahý. A fanoušci hned po prvním díle byli v šoku. Společně s modelkou a herečkou Carou Delevingneovou natočil žhavou milostnou scénu. V rozhovorech pak herec přiznal, že to pro něho bylo trapné a nepříjemné.

Nahého Orlanda Blooma už viděla spousta lidí po celém světě. Před dvěma lety se společně se svou snoubenkou Katy Perry projížděl na padleboardingu a neměl na sobě žádné oblečení. I tak jeho milostná scéna v novém seriálu Carnival Row fanoušky šokovala.

 

5 fotek

 

Milostnou scénu si zahrál s modelkou a herečkou Carou Delevingneovou. Ta se ve scéně objevila nahoře bez. U Blooma se divačkám naskytl pohled na jeho nahé pozadí. Herec však přiznal, že pro něj nebylo příjemné scénu natáčet.

 

"Je to vždy trochu trapné, upřímně, stojí kolem vás spousta lidí, kteří vás sledují, jak předstíráte sex. To samé platí při natáčení násilí nebo podobných scén," řekl herec pro deník Dailymail.

 

Natáčení seriálu si však celkově užil. "Viděl jsem seriál a jsem nadšený…Je skvělé mluvit o projektu, kde se objevuje vymyšlená země, skrze kterou se můžeme dívat na dnešní svět, a která popisuje společenské problémy uprchlíků, rasy, sexuality a zneužívání moci," dodal Bloom.

 

I Delevingneová si seriál pochvalovala. "Orlando je skvělý herec, bylo úžasné spolupracovat s někým, kdo byl stejně zapálený do toho, aby seriál vynikl a byl něčím jiným," pochvalovala si herečka. Podle ní je seriál výjimečný díky lidem, kteří na něm pracovali. "Způsobilo to hlavně obsazení, abych byla upřímná. Dále také štáb a všichni na natáčení. Kamarádství na place, vášeň a péče o každý detail," dodala Delevingneová.

 

Fantasy seriál Carnival Row měl premiéru v pátek 30. srpna. Celý se natáčel v České republice v Praze a všichni herci si lokalitu velmi pochvalovali. Orlando Bloom v něm hraje hlavní postavu – detektiva Rycrofta Philostrata. Cara Delevingne ztvárnila postavu víly Vignette Stonemoss.

 

SEX na plátně: Takhle se natáčejí POSTELOVÉ SCÉNY! VIDEO
Pošli mi svou fotku. Nahou!

Autor: reg

Diskuze