Veronika Stýblová - 9
Zdroj: oficiální zdroj
Protančíte střevíce!

Blondaťá kráska ze SuperStar vydává zbrusu nový singl. Tenhle hit roztančí i to největší dřevo!

Finalistka soutěže SuperStar Veronika Stýblová dlouho slibovala hudební pecku, která se na české hudební scéně jen tak nevidí a neslyší. Čím je tak výjimečná?

8 fotek
Veroniky sláva s koncem SuperStar stoupá stále vzhůru. Půvabná blondýnka zůstala profesně velmi aktivní. Vidět ji fanoušci mohou v muzikálech Mýdlový princ nebo Sibyla, královna ze Sáby. Je pravda, že sólovou dráhu poslední dobou tolik rozjetou neměla, ale to se teď rozhodla změnit!

"Cesta je to velmi trnitá a ne moc jednoduchá, pokud nemá člověk kolem sebe ten správný tým lidí. Rozhodla jsem se do toho nyní opět plně ponořit a začít vydávat další nové věci. Zhruba půl roku vznikal nový singl ve spolupráci s hudebním producentem Manenem s názvem I’m Feeling Down. Přípravy tohoto singlu nebyly vůbec snadné. Byly to hodiny a hodiny práce a času strávených jak ve studiu, tak nad hledáním chyb a případných změn textu, hudby a podobně.", řekla pro Super.cz půvabná blondýnka.

Veroničino úsilí nese své ovoce, a tak je nový singl i s videoklipem konečně na světě. A je hodně neobvyklý! "Už mě zkrátka a dobře nebavilo koukat stále na ta samá videa. Chtěla jsem změnu, proto jsme se společně s Manenem rozhodli pro lyrics grafické video. Dle mě to má své kouzlo a diváci to zaručeně ocení. Ve světě je styl těchto videoklipů celkem velmi populární, tak proč to neudělat i v Čechách," vysvětlovala zpěvačka.

Podívejte se sami, jak moc originální je klip k novému singlu I’m Feeling Down!

Autor: bin

Diskuze