Maminka s rakovinou
Zdroj: YouTube.com
Té to ale sluší

VIDEO: Blogerka nalíčila svou nemocnou matku trpící rakovinou. Výsledek je naprosto dokonalý!

Žena přišla kvůli rakovině o vlasy a řasy. Dcera se na to už nemohla dívat a udělala pro matku krásné gesto. Pořádně si při tom zamakala, ale výsledek je neuvěřielný!

Pro lidi s rakovinou je důležité, aby se aspoň občas cítili dobře. Proto se mladá Nadina Ioana rozhodla upravit svou nemocnou maminku. Toužila po tom, aby se zase cítila krásná. Protože je také úspěšnou bloggerkou a youtuberkou, tak se celou proměnou pochlubila na sociálních sítích.

Na začátku videa vypadá maminka velice unaveně a vyčerpaně. Proto jí nanese make-up a pleť zabarví pudrem. Pomocí konturky pak zvýrazní matčiny půvabné rysy. Prostřednictvím tvářenky jí zase vrátí do tváří růž. Největší transformace dosáhne poté, co matce namaluje oči. Ani k tomu nepotřebovala výrazná líčidla. Stačila jemná růžová barva. Ta skvěle ladila s broskvovou rtěnkou.

Ve finále matce nasadila paruku. Na ženě už vůbec nešlo poznat, že je nemocná, a kde kdo by se za ní na ulici otočil. Největší radost ale udělala matce na konci. Začala se s ní objímat a společně fotit. Co může být hezčího než vědomí, že se vámi chce dcera pochlubit, a to obzvlášť pro ženu, jejímuž sebevědomí dala rakovina dost zabrat. Od Nadiny to bylo krásné gesto. Snad se jí maminka brzo uzdraví a už nebude umělých řas a paruky třeba.

Autor: Beat

Diskuze