Melissa Gibson - 1
Zdroj: instagram.com
Dva metráky lásky

Známá bloggerka zveřejnila FOTO se svým přítelem. Fanoušci se z jednoho důvodu bouří!

Kdo by nechtěl mít hezkou vzpomínku na společně strávené chvíle? Blogerka Melissa Gibson uveřejnila společnou fotku se svým přítelem. Místo romantického rozplývání fotografie ale vyvolala vlnu nevole! Podívejte se proč!

12 fotek
Melissa Gibson je blogerka, která má na Instagramu přes 200 tisíc fanoušků. Svými fotografiemi vzbuzuje velkou pozornost. Avšak na rozdíl od většiny blogerek není to kvůli vyrýsované postavě nebo dokonalým tvarům, přesně naopak – Melissa má dost výraznou nadváhu a nijak se tím netaji. Víc než to – často zveřejňuje dost odvážné fotografie, které vždy vyvolávají vlnu diskuze. Na Silvestra publikovala fotku s opravdovým fešákem, čímž vyvolala nejen bouřlivou debatu, ale i spoustu nenávistných komentářů, píše unilad.co.uk.

„Běž do fitka a lépe se stravuj, jsi tlustá. Raději budu kouřit, něž vypadat jako ty“, okomentoval její fotografii jeden z „fanoušku“. Jiní jí zas do komentářů psali, že si takového frajera nezaslouží. Melissa to však nenechala jen tak a zveřejnila fotku, na které je s přítelem v „plné“ kráse, to jest fotografii celé postavy. K fotce přidala i dost horlivý popisek.

„Lidé jsou zvyklí ostatní soudit, ale my budeme za naši lásku bojovat. Je hloupé, když si lidé ve vztahu zakládají na přitažlivosti a vzhledu, to pak má za výsledek mnoho rozpadlých vztahů. Nechci hrát hru podle jejich pravidel. Rok 2018 je rokem lásky, kterou nedefinuje váha, věk, sexuální orientace, pohlaví, ani rasa či náboženství. Teprve pak je to opravdová zábava“, napsala Melissa na své internetové stránce. Dívka prostřednictvím sociálních sítí bojuje proti předsudkům i prosazuje tzv. „body positive“, neboli pozitivní vnímání lidského těla.

Autor: Iri

Diskuze