Padesát odstínů temnoty
Zdroj: YouTube.com
Už na Valentýna

HURÁ: Druhý trailer k Padesáti odstínům temnoty je venku! Je ještě lepší než ten první

8. 12. 2016

Kontroverzní film Padesát odstínů šedi bude mít další díl! Tentokrát se bude jmenovat Padesát odstínů temnoty. A právě teď se můžete podívat na zbrusu nový, v pořadí již druhý trailer. Co na něj říkáte?

Do kin míří pokračování erotického snímku Padesát odstínů šedi. Minulý díl byl o sexuchtivém násilníkovi Greyovi, který měl poněkud zvláštní choutky. Mladičké milenka Anastásie ho následně zdrcená opustila.

Tentokrát děj nezůstane jen u sexu. Grey udělá vše proto, aby dívku získal zpět. Ta se nechá přemluvit a zažije nejkrásnější období v životě. Bohužel, jak to tak bývá, se to všem líbit nebude. Po Anastásii začne toužit její nový šéf, a to si horkokrevný Grey jen tak nenechá líbit. Ani ona se nevyhne žárlení. V jejím životě se objeví přítelova bývalá milenka, která se nehodlá vzdát jeho násilnické stránky.

Také se můžete těšit na odhalené tělo Greyova představitele Jamieho Dornana a ňadra Dakoty Johnson. Na film můžete zavítat do kina již na Valentýna. Prozatím se podívejte alespoň na již druhou upoutávku. Jak se vám líbí?

Autor:

Diskuze