Superúplněk
Zdroj: Twitter
Raději doma

NEJNÁROČNĚJŠÍ DEN ROKU: Blíží se další superúplněk! Může ohrozit vaši psychiku

Už teď jste kvůli vánočním svátkům ve stresu? Tak to se podržte! Nejhorší teprve přijde. Nejnáročnější den bude již tento týden. Jakou katastrofu čtrnáctý prosinec přinese?

Lidé v tento den budou nervózní a netrpěliví, aniž by za to mohli. Už tak náročné období zdramatizuje působení superúplňku. V letošním roce jsme už dva podobné zažili. Čtrnáctého prosince však bude zářit nejjasněji. Působením Měsíce naše pocity zesílí a spousta z nás zatouží po svobodě. Přitom už v neděli 11. prosince proběhl den největších rozchodů. Můžeme se tak těšit na další vlnu depresivních statusů?

Pokud se podrážděná nálada nedotkne přímo vás, tak ji můžete očekávat od kolegů a nadřízených. Nejlepší pro vás bude brát tento den trochu s nadhledem a s ničím si moc nelámat hlavu.

V případě, že se vás pochmurná nálada dotkne, bude lepší si tento den vzít volno a jeden den raději relaxovat, než vybuchnout a způsobit dlouhodobější problém. A jak to bude se vztahy? Pokud jste dlouhodobě ve vztahu nešťastní, tak není lepšího data pro rozchod. Na druhou stranu, jestli vám to klape, tak během superúplňku važte každého slova a činu. Odejít jde vždy lehce, ale vrací se už hůř. Další vliv superúplňku může způsobit i to, že se lidé budou chovat v obchodech zběsile a předvánoční shon ještě zesílí.

Na superúplněk se budete moct dívat ve středu 14. prosince hodinu po půlnoci.

ČTĚTE TAKÉ:
TV Nova má každý den v programu vánoční překvapení. Zahřeje vás u srdce

Autor: Beat

Diskuze