Jelen napadl muže
Zdroj: TV Markíza
Nikdy víc!

BIZARNÍ VIDEO: Turista chtěl nakrmit jelena. Ten udělal šílenou věc!

Jelen je krásné zvíře, které působí velmi milým dojmem. Jenže zdaleka není tak neškodný, jak na první pohled vypadá. K tomuhle paroháči se po zhlédnutí tohoto videa už asi jen tak nepřiblížíte!

Ve slovenských Tatrách se z turistické atrakce stal tak trochu horor! Mladého jelena si v Tatranské Lomnici na parkovišti u lanovky oblíbila celá řada turistů. Začali si ho fotit, krmit a také si ho chtěli hladit. Jenže brzy zjistili, že to rozhodně není dobrý nápad.

Jelen totiž začal útočit na lidi a byl velmi agresivní. Loudění jídla tak brzy přešlo ve velmi nepříjemný teror ze strany jelena. Jedné paní prý dokonce zlomil ruku a způsobil jí tržnou ránu na hlavě. V TV Markíza se pak objevilo video, na kterém je vidět, jak jelen napadl jednoho turistu a začal ho agresivně kopat.

Zástupci Státních lesů TANAP se později uchýlili k ráznému kroku. Jelena i jeho dalšího kamaráda uspali a převezli je do obory v Tatranské Javorině. Akce prý byla rychlá a bezproblémová. Podle zoologa Jozefa Hyblera se tak předešlo potenciálním dalším úrazům. Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze