Nový hit thajských mužů. Bělení penisů - 1
Zdroj: Profimedia
Nechutné

Bizarní trend v Asii: Čím světlejší, tím lepší. Nepochopíte, co si na chirurgii nechávají vybělit!

V Asii platí, že čím světlejší jste, tím krásnější. bělící kosmetitka na pleť už jim však nestaičila. Teď ale mají nový trend! Nepochopíte, co si nechávají vybělit!

Zaměstnankyně thajské nemocnice na sociální sítě přidala video, které šokovalo celý svět. V Asii platí, čím světlejší, tím lepší. Pro bělení pleti zde existuje obrovská řada přípravků. Čím víc světlá kůže, tím hezčí, vznešenější, lepší jste. Tím lepší máte i pracovní nabídky.

Už dlouho jsou Asiaté posedlí plastikami, především Jižní Korea o tom ví své. Málokterá celebrita tam nemá za sebou nějakou tu plastiku. Teď jdou v Asii ale ještě dál - nechávají si bělit penisy!

Zatímco se Evropané a Američané chodí opalovat do solárií, Asiaté si nechávají zesvětlovat, co se jen dá. Klinika Lelux v Bangkoku zašla ale už docela daleko. Laserem mužům bělí genitálie. Stal se z toho hit. O proceduru je teď v Thajsku velký zájem. „Bělení není bolestivé a klienti po zákroku nepotřebují čas na zotavení,“ napsala lékařka Atittayapa Photiyaov, která zákrok provádí. Měsíčně o tento zákrok na klinice požádá přibližně sto mužů od 22 do 55 let. Zákrok stojí kolem 3300 Kč.

A nespecializují se jen na muže. I ženy si své přirození mohou nechat zesvětlit, a co víc, mohou si nechat na přání vymodelovat vagínu do tvaru, jaký chtějí. „Tuk z těla pacientky aplikujeme do Venušina pahorku, aby dosáhl výraznějšího vzhledu,“ vysvětlila Atittayapa Photiya.

Autor: mk

Diskuze