Bodypainting festival - 1
Zdroj: Profimedia
Zvířecí motivy

Bizarní festival a podivná zábava pro otrlé. Tohle šokuje každého! FOTO

Nechte si pomalovat tělo od umělců stejně jako na festivalu National bodypainting ve Washingtonu. K vidění byly opravdu bizarní kousky.

7 fotek
Pokud máte v plánu vypravit se za velkou louži, možná si dovolenou naplánujete na příští červenec, tedy v případě, že máte rádi umění a nejste puritáni.


Ve Washingtonu se právě v červenci pravidelně koná velký festival v bodypaintingu. Letoční 4. ročník akce National bodypainting se konal ve West Village ve Washingtonu. A k vidění tu byly kousky opravdu nevšední. Pokud v sobě najdete odvahu, můžete si i vy nechat pomalovat nahé tělo od místních umělců, kteří se sem sjíždí z celého světa.


Jsou libo ornamenty, puntíky, proužky, přírodní nebo indiánské vzory? Letos nejvíce „frčely“ motivy přírodní a ty podobné zvířecím skvrnám. Pokud se následně vyfotíte s vhodným pozadí, můžete s ním díky mimikrům dokonale splynout. Stejně jako to umí zvířata v přírodě.


Bodypainting neboli malování na tělo je zábava vhodná na oživení všedních dnů. Umělci vaše tělo zkrášlí podle přání. Dovedou namalovat abstraktní vzory i konkrétní motivy dle zadání klienta. Inspirovat se můžete třeba těmito fotkami.

Autor: kl

Diskuze