Chlapec uvízl v pračce - 2
Zdroj: Twitter
Před pikolou za pikolou

BIZÁR DNE: Chlapec uvízl v pračce a museli zasahovat hasiči! Neuvěříte, jak ho dostali ven

Sedmiletý chlapec, jehož jméno nebylo zveřejněno, uvízl v pračce, zatímco si hrál se svou sestrou na schovávanou. Bizarní incident se stal ve městě Charkov na východní Ukrajině. Neuvěříte, jak chlapce nakonec hasiči dostali ven!

Známe to asi všichni. Pro spoustu dětí není lepší zábavy, než je hra na schovávanou. A když už se schovat, tak pořádně! To si zřejmě řekl i tento sedmiletý chlapec z Ukrajiny, který si myslel, že našel přímo dokonalý úkryt, když se schoval do bubnu pračky.

Jakmile byl však uvnitř, zjistil, že se nemůže dostat ven, a tak začal křičet o pomoc. Žádný člen rodiny ale bohužel nedokázal chlapce vytáhnout, a tak ho museli zachraňovat dokonce přivolaní hasiči. Těm posléze nezbylo nic jiného, než že chlapce pomazali slunečnicovým olejem.

Tento nápad se osvědčil! Naolejovaný chlapec pak vyklouzl z pračky celkem snadno. Předtím mu ještě hasiči dávali plastový ventilátor, aby mu zajistili dostatek vzduchu, protože měl chlapec klaustrofobní stavy. Chlapec byl ale jinak po celou dobu velmi statečný a ukápla mu za celou dobu sotva jedna slza. Naštěstí vyvázl bez zranění a všichni si pořádně oddychli.

Autor: niž

Diskuze