Tohle už je na ně moc

Bitva Vondráčkové a Plekance nabírá na obrátkách: Vztek fanoušků a ostrá slova kvůli dětem!

Rozvod a s ním spojené spory mezi herečkou Lucií Vondráčkovou (38) a jejím stále ještě manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (36) pomalu eskaluje. A to takovým způsobem, že je do něj vtažena nejen hokejistova matka, ale teď už se výrazně ozývají i samotní fanoušci.

8 fotek
Všechno to začalo v srpnu prostým, přesto dost šokujícím oznámením Tomáše Plekance. Ten vydal oficiální prohlášení, kterým potvrdil dlouho spekulovaný rozchod s Lucií Vondráčovou. Už od začátku ale bylo vidět, že se situace nevyvíjí zrovna tím nejlepším směrem. Rozvádějící se pár na sebe začal zbytečně kydat špínu, do které nakonec byly, možná nechtěně, vtaženy i jejich dva synové Matyáš a Adam.

Lucie je se syny v Kanadě, zatímco Tomáš ukončil kariéru v NHL a odstěhoval se zpět do Čech. A jako by to nestačilo, začala i slovní přestřelka mezi Lucií a její tchyní, matkou Tomáše Plekance, která se vyjádřila k tomu, jak se Lucie měla s Plekym dobře, a teď tohle... A protože opět v posledních vyjádřeních figurují i jejich děti, mnohým fanouškům už došla trpělivost a rozhodli se vyjádřit s tím, že doufají, že si jejich rady Lucie přečte.

„Lucko, rozchody strašně bolí. Ale proč pořád ukazujete děti? Proč je nechráníte? Vy vlastně v životě máte velké štěstí, že se Váš manžel nezamiloval do zlatokopky a Lucie Šafářová určitě k nim nepatří. Prostě se Váš manžel zamiloval, i to se v životě stává. Co by jiná žena za to dala, kdyby tak bylo postaráno o jejich děti z manželovy strany. Asi jsou pro Vás prioritou peníze? Řešte to za zavřenými dveřmi. Taky se zamilujete a nasadíte úplně jiné brýle. Prosím netahejte do toho ty krásný kluky. Kdyby jste se nerozváděla, tak ani nevíme, jak máte krásné syny...,“ zní jeden z příspěvků pod fotkou, na které je Lucie u moře se synem Adamem.

Fanoušci vždy Lucii podporovali a byli velmi zvědaví na všechno, co se týká zpěvaččina soukromí. Tohle je ovšem už příliš na ně a za takových podmínek evidentně o odhalování soukromých záležitostí příliš nestojí.
 

Autor: bin

Diskuze