Gabina Soukalova - 4
Zdroj: Dermacol
Reklama ji zlepší náladu

Biatlonistka Soukalová se dostala na reklamní plakát. Bohužel je na něm k nepoznání

Zatímco Gábina Soukalová preferuje biatlon, oblíbeným sportem reklamních agentur a grafických studií je retušování. Bohužel pro ně to občas trochu přeženou. Poznali byste nejlepší českou biatlonistku?

19 fotek
Gábina Soukalová je přirozeně hezká, trochu pihatá holka. Nepotřebuje se přikrášlovat, aby vypadala dobře. Stačí jé běžné líčení. Podle mnohých vypadá nejlépe ve sportovní kombinéze, ve které se i nejlépe cítí. Jenže podle některých "profesionálů" to je jinak. Výsledkem je, že ji na propagačním plakátu nepoznáte.

Na otevření kosmetického obchodu v obchodním centru se ukázala také modelka Iva Kubelková. Společně s Gabrielou Soukalovou přítomným nastínily, jak se vyrábí kosmetika. Stylizovaly se do rolí cukrářek, které z dostupných surovin připravovaly kosmetické pochoutky. Iva vysvětlila a ukázala, jak se dělá remodelační krém, Gábina umíchala lanýžový hydratační make-up.

Obrovský šok všem způsobily, když v závěru vzaly cukrářky lžičku a obsah kelímku s krémem snědly! Kelímek však už neobsahoval kosmetiku, ale vynikající panna cottu. Všichni se upřímně nasmáli a za chvíli byla v nové prodejně vidět skupina lidí, která (pro kolemjdoucí) z nepochopitelných důvodů vyprazdňovala lžičkami obsahy kelímků s krémy.

Pokud jde Iva Kubelková na veřejnou akci, samozřejmě se nalíčí, aby ukázala svou tvář v tom nejlepším světle. Ale v soukromí to prý nepřehání. „Určitě to není tak, že když jsem teď opět tváří, tak první co doma udělám, když vstanu, je, že se běžím líčit. Mám dvě děti a ty jsou pro mě v soukromí důležitější, než nalíčená tvář,“ svěřila se s výrazem milující mámy Iva Kubelková. „Když už se ale líčím, líčím se sama. Myslím, že už to mám docela odkoukané,“ dodala.

To krásná biatlonistka Gabriela Soukalová se prý líčí ráda při každé příležitosti, a to každý den. „Líčím se dokonce i na každý svůj závod a věřím, že kdybych to neudělala, tak mi to nepůjde. Make-up, stíny, řasenka vydrží i když chumelí, fouká vítr, prší. Vybírám si ty produkty, které mám otestované, většinou ty voděodolné, a opravdu mi to vydrží až do cílové rovinky. Já to beru tak, že líčení by mělo být nedílnou součástí každé ženy a já osobně bych se bez něj necítila ve své kůži,“ těžko říct, kde bere Gábina čas na to se líčit a současně být schopna, jakožto česká reprezentantka v biatlonu a dvojnásobná stříbrná medailistka ze ZOH 2014, trénovat na další sezónu.

Gábina si považuje za obrovskou čest, že ji, jakožto vrcholovou sportovkyni, oslovila kosmetická značka. „Velmi mě překvapilo, potěšilo a zároveň mi polichotilo, že mě Dermacol oslovil. Většinou si takovéto firmy vybírají modelky, což já rozhodně nejsem. Sen, který se zdá nejedné dívce, se tak splnil mě a já si toho moc vážím,“ dojatě přiznala Gabriela Soukalová. „Když mám občas dny, kdy se necítím dobře a sebevědomě, vzpomenu si na to, že dělám reklamu na řasenku a lanýžový make-up. To mi vždycky zlepší náladu,“ dodala Gábina.

Autor: pul

Diskuze