Bezdomovec našel 15 tisíc eur - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Neuvěřitelný muž

Bezdomovec našel v igelitce 400 tisíc korun! Lidé se nestačí divit, co s penězi udělal

Kevin se chtěl jen najíst. V potravinové bance ale místo chleba objevil obrovský obnos peněz. Napadne vás, co s nimi tento bezdomovec udělal?

Kevin Booth (32) je bezdomovcem, a tak se bohužel stává, že často nemá peníze ani na jídlo. Jednoho dne se rozhodl vydat do místní potravinové banky, která pomáhá s potravou lidem v nouzi jako je právě Kevin.

Když přišel k potravinové bance, zjistil, že ještě není otevřeno. Před dveřmi ale stála hnědá igelitka, a tak se Kevin domníval, že v ní najde jídlo. Hladový a natěšený ale při pohledu do tašky zůstal v pořádném šoku! Zjistil totiž, že v ní jsou peníze. A ne málo!

Muž přesně netušil, kolik bylo v igelitce peněz. V tu chvílí prý ale vůbec nechápal, co se děje. „Musel jsem si k nim přivonět, abych uvěřil,“ přiznal se pro Washington Post s tím, že popravdě chvíli uvažoval nad tím, jestli si má igelitku s penězi odnést. Protože ale netušil, komu patří a proč tam leží, rozhodl se jí předat majitelce potravinové banky.

Ta zalarmovala policii, která ani po třech měsících nevypátrala majitele peněz. A tak se žena rozhodla, že většinu peněz utratí za novou lednici na jídlo pro bezdomovce a zbytek dá Kevinovi za jeho poctivost, která se jen tak nevidí.

 

Autor: bin

Diskuze