Bezdomovec - 1
Zdroj: Fox News
To je klikař

Bezdomovec David hledal práci: Stačila tahle FOTKA a dostal stovky nabídek!

Stačilo málo a byl z něj bezdomovec. Jenže tento muž se rozhodl to tak nenechat, a tak začal shánět práci. Díky jediné fotce, kterou sdílela autorka snímku na Twitteru, dostal přes 200 nabídek!

Webový vývojář David Casarez se jednoho dne objevil na ulici. Z Texasu se přestěhoval do Kalifornie, kde přišel o své poslední úspory, a tak neměl ani na bydlení a spal nejčastěji v parcích. Pak ho napadlo vzít si ceduli a napsat na ní: „Bezdomovec hladovějící po úspěchu! vezměte si můj životopis...,“ ten pak rozdával lidem na potkání.

David si řekl, že potřebuje jednoho člověka, který mu pomůže. A pak se objevila Jasmine Scofield, která zveřejnila na Twitteru foto Davida s cedulí žadonícího o práci. Nikoho ani ve snu nenapadlo, co se pak stane...

Fotku sdílelo neskutečných 130 tisíc lidí, a tak netrvalo dlouho a David dostal přes 200 pracovních nabídek. A to dokonce i od takových velikánů jako je například Google! V současné době se tak David připravuje na pohovory a bydlí v hotelu, který mu platí jedna ze společností, kam se na pohovor teprve chystá.

Autor: bin

Diskuze