Soraja Vucelic - 1
Zdroj: Profimedia
Úplně naostro

BEZ CENZURY: Ex slavného fotbalisty se ohýbala v mini šatičkách! Ukázala úplně vše

Tahle sexy modelka se toho opravdu nebojí. Bývalá přítelkyně fotbalisty Neymara vypadá, jako kdyby byla celá z plastu. Navíc její obří silikony jsou nepřehlédnutelné, takže když se někde ohne a náhodou si zrovna zapomene kalhoty, stojí to za to!

8 fotek
Soraja Vučelič (31) vypadá, jako kdyby byla uměle vytvořena v nějaké továrně na plastové pany. Dá se říct, že je symetricky naprosto dokonalá a její prsa a rty jsou neuvěřitelně obřích rozměrů. Soraja tak vypadá velmi nepřirozeně. Přesto je považovaná za sexbombu a na svůj vyzývavý zevnějšek tehdy ulovila fotbalovou hvězdu Neymara (24).

Srbská modelka, která se proslavila především díky vztahu se zmiňovaným fotbalistou, se také mimo jiné velmi ráda svléká a odhaluje. Naposledy to ale trochu přepískla, když se ve své rodné domovině procházela v „zimním“ outfitu, který ji sahal sotva těsně pod zadeček. Ještě ke všemu si pod něj nevzala ani žádné spodní prádlo, a tak když se pro něco ohýbala do auta, mohli si ji přítomní fotografové prohlédnout tak, jak ji bůh stvořil.

Pokud vám ale tahle pikantní fotka nestačila a chcete vidět víc, můžete zabrousit na její instagramový profil, který je plný takových lechtivých fotek. Soraja se totiž ráda ukazuje, předvádí a všechny své sexy fotky přidává na sociální sítě. Možná díky tomu má na svém instagramovém kontě přes dvě stě tisíc fanoušků, kteří její nestydaté chování přímo zbožňují.
 

Autor: mic

Diskuze