Kdo asi bude ten šťastný?

Beyoncé a Jay-Z šokují fanoušky: Doživotní vstupy na koncerty zdarma? Má to jednu podmínku!

Celosvětově úspěšná manželská dvojice přišla s exkluzivní nabídkou pro všechny, kdo stojí o to chodit na jejich koncerty a přitom nezaplatit ani cent! Co byste pro to museli udělat? Rozhodně to není výzva pro každého!

7 fotek
Beyoncé (37) a její manžel, rapper Jay-Z (49) nabídli fanouškům možnost chodit na jejich koncerty zdarma do konce života. A uznejte sami, taková nabídka tu od takových úspěch umělců není každý den. Pro nadšence se tak skýtá nevídaná možnost, která má však jeden háček. Musíte se stát veganem!

Zpěvačka sdílela výzvu na svém Instagramu. Spolu s Jay-Zem se totiž zapojila do projektu organizace The Greenprint Project, který se zaměřuje na ekologii planety. A tu můžete podpořit právě tím, že budete konzumovat jenom rostlinnou stravu.

Jak vám tedy veganství může pomoct získat doživotní zdarma vstupy na koncerty ať už Beyoncé nebo Jay-Zho? Musíte se zaregistrovat na stránkách zmiňované organizace a 22. května proběhne napínavé losování, během kterého bude vybrán pouhý jeden výherce, který už nikdy nebude muset za lístky na koncert platit. S tímto projektem přišel Beyoncé osobní trenér Marco Borges. Sami manželé sice vegany nejsou, ale slíbili, že veganskou stravu budou do svého jídelníčku pravidelně zařazovat.

Autor: bin

Diskuze