Neberte děti na hřbitov - 1
Zdroj: Profimedia
Opravdu?

Berete své děti někdy na hřbitov? Může to mít fatální následky!

7. 11. 2018

Hřbitovy vzbuzují hrůzu odpradávna. Jakmile jde ale o děti, jde do tuhého o to víc! Mnoho rodičů žije ve strachu z toho vzít své dítě na hřbitov. Proč? Mohou za to starodávné pověry!

Přiznejte si to i vy, na hřbitově mrazí zkrátka každého. Když člověk vstoupí někam, kde ví, že to patří zesnulým, není to zrovna ten nejpříjemnější pocit na světě. Protože ale chcete uctít památku svých blízkých, obětujete se minimálně jednou v roce na dušičky a na toto tajemné strašidelné místo vyrazíte.

Mnozí rodiče ale doma nechávají své děti. Na hřbitov by je nevzali ani za nic... Proč? protože věří starým pověrám, které říkají, že se duše zesnulých převtělí do dítěte a to pak rodinu doma starší jako kdyby bylo posedlé ďáblem. Jiná pověra zase hlásá, že mrtví k sobě přitahují křehké bytosti, jimiž děti bezesporu jsou, a tak se rodiče obávají, že by jejich ratolest nemusela odejít ze hřbitova živá.

Pokud tohle slyšíte poprvé, nemusíte se děsit. Zaprvé neexistují žádné důkazy o tom, že by něco z toho byla pravda, a zadruhé se vystrašeným rodičům doporučuje uvázat dítěti červenou stužku na zápěstí, která ho při návštěvě hřbitova ochrání před zlými mrtvými démony.
 

Autor: bin

Diskuze