Madison Coe - 1
Zdroj: facebook
Taková škoda

Berete si do koupelny mobil? Tohle nikdy nedělejte, jinak dopadnete jako tato dívka!

Čtrnáctiletá Madison Coeová byla mladé milé děvče, které doplatilo na to, že nevydržela bez přátel ani chvilku a brala si telefon do koupelny. Podobná tragédie by se mohla kdykoli opakovat.

3 fotky
Teenagerka jménem Madison byla velice společenský typ, buď byla s přáteli nebo si s nimi aspoň psala. Na telefonu byla tak závislá, že si ho brala i do koupelny. Bohužel jí, nedošlo, že by z nabíječky mohla dostat zásah elektrickým proudem, jak se následně stalo. Nejspíše se kabel od mobilu odpojil a nabíječka se dostala do vany.

Dívku našla ve vaně její babička a všimla si, že měla na ruce stopy od popálenin.  Bohužel už ji nemohla zachránit a ani nikdo jiný.

„Chceme, aby z této tragédie ostatním dostalo na vědomí, že by se v koupelně neměl používat mobilní telefon a zvlášť, když je nabíjen,“ řekl dívčin známý. Dále ještě dodal, že by se měly děti od mala učit, že se voda a elektřina nemíchají. 

Smrt Madison je velká tragédie. Její rodina se nyní snaží připravit na její pohřeb, který proběhne 15. července. Snad si z dívčiny smrti vezme aspoň pár mladíků ponaučení a podobná smrt se už nebude opakovat.

Autor: Beat

Diskuze