Je to fešák!

Berenika Kohoutová poprvé ukázala nového přítele: Podobá se známému hollywoodskému herci! FOTO

Známá rebelka Berenika Kohoutová se poprvé na sociální síti pochlubila novým partnerem. Podobá se kanadskému herci Ryanu Reynoldsovi, který se proslavil například rolí Deadpoola ve filmech X-Men.

5 fotek
Herečka Berenika Kohoutová se do podvědomí diváků dostala poprvé rolí v seriálu Ulice a následně účastí v show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vyhrála. Během letošní páté řady Berenika moderovala také pořad Face News ze zákulisí show, který běžel online na video-portálu Nova Plus. Nyní ji můžeme vídat v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2.

Berenika se v době své účasti v Tváři rozvedla s Pavlem Čechákem, bývalým manželem Tatiany Vilhelmové. Nyní už má ale nového partnera Kryštofa, který se živí vytvářením reklamních textů. Veřejnosti ho dlouhou dobu neukázala. Až nyní.

V pondělí 19. listopadu přidala herečka na svůj Instagram poprvé fotografii se svým aktuálním partnerem. "Ještě než jsem zalehla do postele a přestala mluvit (zní to fatálně a JE to děsně fatální!!!!), plánovala jsem sem dát poprvé fotku svýho kluka. To je taky děsně fatální, co? Ale je to jen proto, aby už si nikde v žádnejch bulvárech nevymejšleli, že je kopie ňákýho bejvalýho. Jeho to štve, mě to štve a hlavně to neni pravda. Neni to žádná kopie, je to naprostej originál a taky je dost hezkej," vyjádřila se u snímku Berenika k přirovnáním, která se nedávno objevila v některých médiích.

Někomu Kryštof určitě podobný je, ale podobu s bývalým partnerem Berenika striktně odmítá. "Kopie Ryana Reynoldse. Já to věděla," napsala pod snímek na Instagramu humornou poznámku herečka Malvína Pachlová. "Tak když už kopie, tak pořádná," reagovala na to Berenika.

Tak teď už je jasné, komu se podobá. Kanadskému herci, který se proslavil především rolí Deadpoola ve filmech X-Men. Každopádně, ať už se někomu Bereničina nová láska podobá, nebo ne, rozhodně je to fešák a sympaťák. Nezbývá tedy, než popřát tomuto páru hodně štěstí.

Ve videu výše se můžete podívat na zajímavý rozhovor s Berenikou Kohoutovou z pořadu Volejte Novu. 

Máš nový vztah? Nenech si vzít své zájmy a kámošky!
Pochopte 6 stádií vztahu a nikdy vám z manželství NEVYPRCHÁ LÁSKA

Autor: mk

Diskuze