Zdroj: TV Nova
Věří v jeho sílu

Berenika Kohoutová je pořádně pověrčivá: Chrání ji speciální talisman po zesnulé praprababičce! FOTO

Aktualizováno 10.1. 2019 08:30

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (27) je velmi pověrčivá. Prozradila, co všechno nosí u sebe, aby se cítila chráněná. Talismanů má víc než dost. Jeden dokonce po zesnulé praprababičce.

3 fotky
Někteří lidé jsou velmi pověrčiví a řeší různé detaily. Jedni věří, že černá kočka přes cestu nosí smůlu. Jiní si dávají pozor, aby vždy vykročili pravou nohou. Někteří lidé zase klepou na dřevo, železo nebo zuby, aby něco nezakřikli.

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová, kterou diváci TV Nova znají z show Tvoje tvář má známý hlas nebo ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, sice tvrdí, že pověrčivá není, nakonec ale přiznala, v co věří a bez čeho nikam nevyrazí, aby ji nepotkala smůla. Je doslova ověšená talismany pro štěstí - od hlavy až k zápěstí.

"Nejsem vůbec pověrčivá. Jediný, na co věřím, je že mě ochrání prstýnek po mojí mrtvý babičce po její mrtvý babičce. A pak srdíčka na krk (po zamotání na ruku) a do uší od mojí mámy. Když mám tyhle věci na sobě, jsou se mnou a nestane se mi nic. Jako nejsem pověrčivá, ale radši jsem to zaklepala na dřevěnej stůl," napsala Berenika na svůj Instagram a přidala fotografie všech svých talismanů.

Ve videu výše se můžete podívat na rozhovor, ve kterém Berenika prozradila například, co je její největší životní úspěch.

Autor: mk

Diskuze