Ester Berdych Sátorová - 1
Zdroj: Instagram
Jako lusk

Berdychova Ester pobouřila fanoušky FOTKOU na Instagramu! Chtěla jen ukázat nové plavky

Ester Berdych Sátorová (25) ráda na Instagramu ukazuje svůj pohádkový život po boku manžela a úspěšného tenisty Tomáše Berdycha (32). Kromě toho se ale také chlubí tvrdě vydřenou, ultra štíhlou postavou. A to se jí vymstilo!

7 fotek
Ester nedávno oslavila teprve 25. narozeniny, ale už teď si žije jako královna. Modelka, která před několika lety sbalila jednoho z nejlepších českých tenistů Tomáše Berdycha si žije po jeho boku doslova pohádkově. Věnuje se modelingu a do toho má dost času věnovat se sama sobě a svému tělu.

A rozhodně se nedá upřít, že je to vidět. Ester se zdravě stravuje a kromě toho pravidelně cvičí. Proto na svém dokonalém těle nemá ani gram tuku navíc. A kvůli tomu jí někteří fanoušci nemohou přijít na jméno. Teď na Instagramu zveřejnila fotku v nových plavkách s komentářem „Ready for summer“ („Připravena na léto“). Asi ale nečekala, jakou diskuzi na téma „Ester najez se!“ to rozpoutá.

„Ester, až budete v Praze, navaříme vám!“ zněl jeden z komentářů u fotky. „No, nevím, ale jste už až moc vychrtlá. To už hezké není...,“ napsala další ze sledujících. Komentáře si ale Ester nenechala líbit a pohotově reagovala. „Dnes je to populární, říkat, že lidé trpí anorexií nebo bulimií. Podívejte se na obrázek opravdu nemocné dívky a dívky, která na sobě opravdu maká,“ hájí se krásná Ester. O tom, že maká, není pochyb. Holt závist je špatná věc...
 

Autor: bin

Diskuze