Ben Cristovao
Zdroj: oficiální zdroj
Hora svalů

Ben Cristovao slaví 30. narozeniny! Setkal se se Stevenem Tylerem a pro fanoušky má speciální dárek

Ben Cristovao získal za poslední měsíce několik úspěchů v jiu-jitsu, druhá polovina roku bude naplněná ze 100 % hudbou. Jeho deska vyjde netradiční formou, a to už za několik dní. Velký křest pak plánuje na Střelecký ostrov 28. 9., který má ambici vyprodat.

Ben Cristovao oslaví už 8. června 30. narozeniny, dárků si pro fanoušky připravil hned několik. Nová deska vzniká opět ve spolupráci s producenty The Glowsticks, finální úpravy alba proběhly v jejich domácím prostředí v Torontu, kam za nimi Ben na několik dní odletěl. Teď už probíhá master a v druhé polovině června se na desku mohou těšit také fanoušci. První singl alba bude zveřejněn už příští týden. Na albu bude několik hostů, jejichž jména zatím zůstávají v tajnosti, stejně tak i forma, jakou Ben album vydá.

Křest proběhne v září v samém srdci Prahy. Střelecký ostrov bude v září místem, kde Ben společně s kapelou i DJem představí skladby naživo s vychytanou vizuální show, která je už v současnosti v plných přípravách. Druhá vlna vstupenek je aktuálně v prodeji za 599 korun, tento týden budou uvolněny v omezeném počtu také speciální VIP vstupenky.

A co Steven Tyler? Objeví se jako host alba, nebo zazpívá na Střeleckém ostrově? To bychom si určitě přáli, je to ale trochu jinak. Ben měl možnost potkat Stevena před koncertem Aerosmith v Berlíně, které bylo jednou ze zastávek jejich posledního turné v kariéře. „Šlo pro mě o obrovskej zážitek, Aerosmith jsou legendou, jejich muzika mě provázela životem a cítím vůči všem členům opravdu velkej respekt. Proto jsem rád, že jsem měl možnost setkat se s nimi a zažít je naživo ještě než skončí s koncertováním,” svěřil se Ben.

Autor: niž

Diskuze