Životní změna

ROZHOVOR: Ben Cristovao prošel obrovskou změnou a jeho život už nikdy nebude stejný! Co se stalo?

Ben Cristovao (29) slaví v poslední době velké úspěchy. Nyní se ale stalo něco, co skutečně zahýbalo jeho životem. Co nám prozradil o této životní změně? A jaký byl její pravý důvod?

Ben Cristovao se poprvé zapsal do paměti lidí jako finalista soutěže Česko-Slovenská Superstar. Kromě zpívání se ale věnuje i sportu, ve kterém dokonce dosáhl výborných výsledků. K jeho životním úspěchům před nedávnem přibylo vítězství na mistrovství Evropy v Lisabonu. Odtud si přivezl zlatou medaili z brazilského jiu jitsu.

Ale nebylo to zlato, co mu od základu změnilo život. Ben se totiž rozhodl stát se veganem! Do nového životního stylu se pustil s odhodláním a zatím se omezeného jídelníčku pevně drží. Zpočátku to však tak snadné nebylo. „Těch prvních pár měsíců bylo tedy těžkých, kdy je člověk navyklý na tu vůni masa a takhle najednou to nedostává, tak je takový nervózní, naštvaný. Ale byla to super cesta,“ trvá si Ben na svém.

Řada lidí by si nedokázala veganský život představit, ale Ben se stal živým důkazem toho, že i bez živočišných produktů může člověk bez problému fungovat, a dokonce i dosahovat sportovních výsledků. „Jsem teď tedy nějakou dobu vegan a tyhle výsledky byly čistě bez masa,“ vzkazuje Ben všem, kteří si myslí, že se s tímto životním stylem dá pouze přežívat.

A jaký byl důvod této radikální změny? Podívejte se na video!

Autor: ryn

Diskuze