Styl 21. století

Ben Cristovao přichází s inovativním VIDEOKLIPEM: Prostě jsem to chtěl tentokrát zkusit jinak!

Ben Cristovao vydává po delší době nový klip, hostuje v něm rapper Reginald. Klip bude šírený výhradně na Instagramu. Ben Cristovao míří letos v září do O2 areny, kde svým koncertem oslaví deset let na hudební scéně.

6 fotek
Jestli chcete Benův nový klip vidět, musíte na jeho Instagram, konkrétně na Instagram TV. "Prostě jsem to chtěl tentokrát zkusit jinak," komentuje netradiční cestu jednoduše Ben.

Hostem songu Stories je rapper Reginald. Skladbu produkoval opět Osama Verse z The Glowsticks, o režii klipu se postaral Marko Iglić. Záběry se natáčely v loňském roce, jde o takový Benův výběr z nejzajímavějších momentů. “To že postuju ty Stories neznamená že jsem online, znamená to, že jsem oukej a ostatní věci počkaj," to je docela jasný vzkaz všem, kteří nepřetržitě sledují život druhých skrze jejich sociální sítě a často jim kvůli tomu utíká ten skutečný svět a zážitky z něj.

Jde už o druhý klip, který Ben zveřejnil nejprve na Instagramu. Společně s vydavatelstvím Championship Music vymýšlí netradiční formy, jak dostat k fanouškům svou muziku.

Ben Cristovao vydá letos v červnu nové album. To představí fanouškům živě na jeho dosud největším koncertě v pražské O2 areně 21. 9. 2019.

Podívejte se na klip Stories na Benově Instagramu!

Ben Cristovao: U holek mě baví jejich řeč těla
Ben Cristovao otevřeně: o sexu, holkách i svém poprvé

Autor: bin

Diskuze