Ben Cristovao vydává Deluxe verzi EP Poslední - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Výjimečná podívaná

Ben Cristovao přichází s inovativní novinkou: Nedostali jste se na jeho koncert? Teď máte šanci!

Zpěvák Ben Cristovao (30) přichází se zajímavou novinkou. Myslí i na fanoušky, kteří nestihli zavítat na jeho koncert ve Žlutých lázních. Výjimečnou podívanou s ohromující atmosférou si mohou vychutnat i nyní. Jak na to?

9 fotek
Ben Cristovao odehrál koncem září svůj první sólový open air koncert v pražských Žlutých lázních. Sem se přišlo na jeho show podívat přes 4000 fanoušků. Výjimečnou podívanou s ohromující atmosférou si nyní mohou užít i ti, kteří se na koncert nemohli dostat. Záznam ze Žlutých lázní totiž právě dnes vychází na unikátních VR brýlích, které obsahují 360stupňová videa vybraných skladeb.

VR brýle budou obsahovat již vydanou pětici skladeb (Program, Poslední, Nejlepší, Nohy, Výhled). Skladba Výhled vyjde v nové verzi doplněné o spolupráci s Majkem Spiritem. Druhou a ještě zajímavější součástí VR brýlí bude již zmíněný 360stupňový záznam vybraných skladeb. Ty věrně zachycují unikátní atmosféru celé show, jejíž přípravy probíhaly přes půl roku.

Stage design v duchu coveru alba, dokonalá světelná show, skvělá choreografie a hosté, kteří jsou spojení s Benovou hudební tvorbou. Se slovenským raperem Egem představili na podiu hitovku Molly. S Majselfem zase rozproudili dav songem Talizman. Díky 360stupňovému videoobsahu se ocitne divák přímo v centru dění, kdy bude mít celou show na dosah a zážitek z koncertu bude opravdu maximální!

Každé z brýlí obsahují QR kód pro vstup do webového rozhraní z mobilního telefonu, kde jsou zalistovány jednotlivá videa. Webové rozhraní obsahuje i jednoduchý návod, jak pro přístup k videím postupovat. Pak už jen stačí telefon vložit do VR brýlí a užívat si show koncertu všude kolem sebe.

Autor: mk

Diskuze