Ben Cristovao - 1
Zdroj: Instagram
Má to v hlavě srovnané...

VELKÝ ÚSPĚCH: Ben Cristovao příjemně překvapil své fanoušky. Na internetu zveřejnil vzkaz plný pokory!

Zdá se, že zpěvák Ben Cristovao (29) sklízí úspěchy ve všem, na co sáhne. Kdo by si ale pomyslel, že mu sláva stoupla do hlavy, je na omylu. Jeho dojemný vzkaz na internetu dokazuje, že je Ben plný respektu a pokory.

5 fotek
Ben Cristovao je skutečně renesanční člověk. Daří se mu všechno, na co sáhne, a úspěchy sklízí na všech frontách. Kdekdo by tak lehce mohl nabýt dojmu, že mu sláva stoupla do hlavy a své úspěchy bere jako samozřejmost. Přitom tomu tak vůbec není a každý, kdo alespoň někdy viděl nebo slyšel nějaký rozhovor s tímhle multitalentem, ví, že Ben to má v hlavě srovnané a na tom, aby byl úspěšný, musí pořádně makat.

Kromě toho, že je tenhle sympaťák především zpěvák a tanečník, tak se také věnuje bojovému umění – brazilskému JIU JITSU. Díky tomu vyhrál nedávno zlato na mistrovství Evropy v Lisabonu. Je neuvěřitelné, jak Ben dokáže dělat tolik věcí a všechny na vrcholové úrovni. Sám to vysvětluje tak, že když něco dělá, tak to prostě dělá naplno a dá do toho úplně všechno.

Nedávno na svůj Instagram přidal fotku ze stupně vítězů a přidal k ní popisek, kde vysvětluje, co pro něj tenhle sport a úspěch v něm znamená. „Tento sport mi změnil život, vrátil do něj disciplínu. Pravidelně udržuje mé ego dole a učí mě, že je vždy někdo lepší, takže je potřeba nikdy nepřestat makat.“ Ben tak dokazuje, že svůj úspěch sice vnímá a cení si ho, nicméně ví, že to může být pomíjivé a že je potřeba na sobě pořádně dřít. Ben se navíc snaží motivovat k lepším výkonům i své fanoušky, a to ve formě písniček a různých projektů. A jak se zdá, daří se mu to a fanoušci ho milují. Dokazuje to velký počet jeho followers na sociálních sítích i beznadějně vyprodané koncerty. 

Autor: mic

Diskuze